Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-17 | Odsłon: 25
ID ogłoszenia: 28589

Doskonale oczyszcza komórki z toksyn. Gwarancja producenta.

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

FIBRE SELECT to najlepszy błonnik witalny dostępny na rynku. Produkt posiada wysokiej jakości wyselekcjonowane składniki, które skutecznie oczyszczają organizm z toksyn, poprawiają samopoczucie oraz ogólną kondycję zdrowotną. Efekty stosowania widoczne są już po kilku dniach.

• bezwzględny dla gromadzących się toksyn w organizmie,
• pomaga zrzucić zbędne kilogramy,
• rozbija złogi tłuszczu,
• usuwa przyczyny problemów trawiennych: wzdęcia i zaparcia.
Produkt dostępny jest w formie proszku do rozpuszczenia. Jego smak jest neutralny,

Producent jest pewny jakości swojego produktu, dlatego obejmuje go 90-dniową gwarancją w przypadku niezadowolenia. Jeśli FIBRE SELECT nie spełni Twoich oczekiwań po prostu odeślij opakowanie. Otrzymasz zwrot pieniędzy.

Szczegółowy opis z cenami, zamawianie produktu w sklepie z linku poniżej.

Proszę wkleić link do przeglądarki: http://nplink.net/0KOso0dg

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Piotr
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Doskonale oczyszcza komórki z toksyn. Gwarancja producenta.Doskonale oczyszcza komórki z toksyn. Gwarancja producenta.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.