Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-20 | Odsłon: 25
ID ogłoszenia: 28632

Chrapie obok Ciebie poleć ten Produkt. Gwarancja 90 dni.

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

SNORAN Plus to skuteczny sposób na chrapanie oraz lepszy sen. Jego regularne przyjmowanie ułatwia zasypianie oraz gwarantuje lepszy wypoczynek. Produkt oparty jest wyłącznie o naturalne składniki, które działają bezpośrednio na źródło problemu. SNORAN Plus jest przeznaczony dla mężczyzn oraz kobiet, którzy chcą poprawić funkcjonowanie organizmu oraz polepszyć jakość snu poprzez wyeliminowanie chrapania. Działanie produktu jest widoczne już od pierwszego dnia stosowania.

SNORAN Plus zawiera silne ekstrakty roślinne, które eliminują przyczynę chrapania. Jest to możliwe na wiele sposobów: poprzez zmniejszanie stanów zapalnych, usunięcie przekrwienia i obrzęków śluzówki, ponadto usprawnienie przepływu powietrza i ułatwienie oddychania. SNORAN Plus w naturalny sposób ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu, dzięki temu budzisz się w pełni sił.

Produkt już jest w Polsce. Sprzedaż hurtowa i detaliczna od 1szt. Cena 80 zł/1szt przy zakupie 6 szt. Zapas na 6 m-cy kuracji. Cena 106 zł/1szt przy zakupie 3 szt. Cena 159 zł/1szt.

Producent jest pewny jakości swojego produktu, dlatego obejmuje go gwarancją w przypadku niezadowolenia. Jeśli SNORAN Plus nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij opakowanie w ciągu 90 dni. Otrzymasz zwrot pieniędzy.

Szczegółowy opis z ceną , opinie, zamawianie produktu z linku poniżej który proszę wkleić do przeglądarki:

http://nplink.net/94U6T4oj

Życzę satysfakcji z produktu.

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Piotr J.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  80 zł
Chrapie obok Ciebie poleć  ten Produkt.  Gwarancja 90 dni.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.