Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-30 | Odsłon: 60
ID ogłoszenia: 29883

Wieńce i Stroiki.


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Firma Bel Fiore Wieńce i Stroiki.
Wytwarzamy kompozycje z kwiatów żywych i sztucznych.
Oferujemy bogaty wybór:
wieńców,
wiązanek,
stroików na trumnę lub urnę.
Nasze wyroby charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi i precyzją wykonania. Wszystkie nasze wią-zanki i wieńce pogrzebowe wykonujemy ze świeżych kwiatów oraz sztucznych wysokiej jakości. Ostateczny kształt projektu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i gustu klienta. Dokumentacja fotograficzna wy-konanego zlecenia.
Dzięki dużej mobilności dostarczamy nasze prace bezpośrednio pod wskazany adres.
Odbiór osobisty w Pawilonie 12a Cmentarz Komunalny na Majdanku w Lublinie.
www.dbamyogroby.com
tel. +48 515 66 48 45
email: dbamyogroby.lubelskie@wp.pl
GG: 3810352
Nasza firma specjalizuje się również w:
sprzątaniu grobów i nagrobków,
opiece nad grobami i miejscami pamięci na terenie Lublina i powiatu lubelskiego.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług pozwalający na utrzymanie grobu Państwa bliskich w na-leżytym stanie i porządku. Dodatkowo proponujemy Państwu możliwość zakupu zniczy, kwiatów, wiązanek i innych akcesoriów, które dostarczymy na Państwa życzenie we skazane miejsce.

Nasze usługi wykonujemy sumiennie licząc na długotrwałą współpracę.
Oprócz standardowych usług jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, wykonujemy wszelkie prace na indy-widualne życzenie Klienta.

Kontakt:


Cmentarna
Lublin
lubelskie
Nr telefonu: 515664845
Gadu-Gadu: 3810352
Osoba kontaktowa: Marcin Pawlak
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  20 zł
Wieńce i Stroiki.Wieńce i Stroiki.Wieńce i Stroiki.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.