Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-04-23 | Odsłon: 23
ID ogłoszenia: 31700

Szczurki, szczurek, dumbo, standard, hodowlane, sprzedaż


Treść ogłoszenia:

Oferuję Państwu szczurki Dumbo w różnych kolorach i odmianach (Rex, Standard, Velveteen, Satin). Wszystkie szczurki mieszkają ze mną, gdzie mają ciepło i wygodę. Żaden szczurek nie jest pozostawiony sam sobie. Zajmuję się każdym z osobna, aby dobrze czuły się w towarzystwie człowieka, a także osobiście sprawdzam, czy każdy szczurek jest najedzony, czy prawidłowo się rozwija ( dbam o utrzymanie zdrowej linii szczurków ). Do tego w miejscu, gdzie mieszkam mam jeszcze inne zwierzątka, a więc tym samym szczurki mają okazję przyzwyczaić się do różnych zapachów. Maluchy uwielbiają hasać poza klatką, oczywiście, gdy zaczynają już widzieć. Natomiast jeżeli chodzi o karmę, dostarczam im odżywczego pożywienia i urozmaiconego. Nabywam produkty bez konserwantów, sztucznych zapachów, czy barwników. Kupuję każdy produkt osobno i sama komponuję mieszankę. Szczurki przepadają za pestkami dyni, płatkami owsianymi, do tego również pszenica, nasiona lnu, kasza gryczana, gotowane kluseczki, mięsko, ser biały, żółty, jabłuszka, kapusta, kefiry, jajka, pestki słonecznik, do tego koniecznie zioła, jak mniszek lekarski, babka, itd. Moim celem jest odchowanie ślicznych, wesołych i zdrowych szkrabów, aby państwo byli zadowoleni.
Proszę pamiętać, że szczurkami zajmuję się w moim własnym miejscu zamieszkania i dbam o nie. Nie rozmnażam ich masowo. Zależy mi na odchowaniu uspołecznionych szczurków, aby każdy nabywca mógł się nacieszyć wspaniałym stworzonkiem.
UWAGA !
W internecie często podaję informacje o narodzinach młodych, aczkolwiek malutkie przez okres do kilku tygodni muszą pozostawać przy Mamusi. Gotowe do odbioru będą po tym czasie. Po wyłonieniu się futerka u naszych maluchów będę prowadzić rezerwację na szczurki i oczywiście każdy chętny może osobiście przyjechać do mnie i obejrzeć szkraby, a następnie dokonać rezerwacji. Serdecznie zapraszam. W informacjach podałam numer telefonu za pośrednictwem, którego można się ze mną umówić na spotkanie.
NA CENĘ SZCZURKA SKŁADAJĄ SIĘ;
- pożywienie bardzo dobrej jakości
- pracę, którą codziennie wykonuję przy szczurkach (sprzątanie klatki,
poświęcanie im uwagi na wybiegu, przygotowywanie posiłków, często pomagam
szczurzycy w pielęgnacji jej młodych)
- koszt częstego zmiany podłoża, aby nie wdychały swojego moczu.
- witaminy
Cena szczurka wynosi 45 zł
Drodzy Państwo,
Szczurki są nadzwyczaj delikatnymi stworzonkami, szczególnie młodziutkie, dlatego postanowiłam, iż w ciągu tygodnia będą mogli Państwo zwrócić szczurka, jeżeli by się z nim coś złego działo, a ja zwrócę pieniądze, lub wydam innego.
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/Szczurki-Hodowlane-Sprzeda%C5%BC-1885579131734291/

Kontakt:warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 519391869
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Justyna
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  45 zł
Szczurki, szczurek, dumbo, standard, hodowlane, sprzedaż


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.