Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-02 | Odsłon: 24
ID ogłoszenia: 31914

Bokserki


Treść ogłoszenia:

W hodowli Ganimedex Box ze skojarzenia
Lionel de Bellaterra & Arruba Boxerovsky w dniu 28.03.2018r. przyszły na świat szczenięta rasy boxer 2 pieski maści żółtej i białej i 3 suczki maści żółtej.
Szczeniaki odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane łącznie z wyprawkami Royal Canin będą do odbioru na początku czerwca.

Ojciec : Lionel de Bellaterra data ur. 04.09.2014r. , maść :zółta.

Matka : Arruba Boxerovsky data ur. 23.03.2013r. , maść: pręgowana.

Zdjęcia rodziców wraz z rodowodem chętnie prześlę na adres e-mail.
.

Bardzo proszę o przyjęcie moich szczeniaków do szczęśliwej i kochającej rodziny.

Cena żółtych suczek 4200zł
Cena białego pieska 2000 zł
Do negocjacji!

Pies żółty ZAREZERWOWANY !
Więcej zdjęć wyślę na priv!

Wiecej informacji po nr. tel 729395701

Kontakt:


Złota35
Siedlce
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Iwona Adamiak
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  4 200 zł
BokserkiBokserkiBokserki


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.