Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-12 | Odsłon: 8
ID ogłoszenia: 36337

Usługi transportowe VW Crafter z kierowcą

Dodane przez: Transfer Chamelion

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Świadczymy usługi transportowe VW Crafter z kierowcą na terenie Krakowa (Polska) oraz pozostałe kraje UE, (pojazdy o DMC do 3,5 tony nie posiadają tachografów) zatem pozwalają na bardzo szybkie i sprawne pokonywanie trasy w Polsce i za granicą.
VW Crafter, największe auto na kat „B”, niczym nieograniczony prostopadłościan o objętości 18,50 m3- do przewozu art. spożywczych, jak również innych art. trwałych na paletach, mebli etc.
Zabezpieczenie drzwi Kontenera /Izotermy- zamki na kluczyk, powodują, że ładunki w czasie postoju i transportu są bezpieczne. Kontener wyposażony w oświetlenie(paka) oraz boczne regulowane listwy dające możliwość przymocowania zabezpieczenia przewożonych ładunków.

Prześlij zapytanie zrobimy dla Ciebie najlepszą ofertę.
e-mail: transfer@chamelion.pl


VW CRAFTER- dane techniczne
Krajowy bezwypadkowy VW Crafter 2.5 TDI Kontener/Izoterma/+ boczne drzwi
Homologacja na ciężarowy.
Dopuszczalna masa całkowita: DMC 3500 kg Prawo jazdy kat. „B”
Wymiary wewnętrzne przestrzeni ładunkowej:
dł. 4.40 Szer. 2.11 wys. 2.01m
Ilość EURO palet: 8
Ładowność: 820 kg
Ładowność przestrzenna: 18,50 m3 (pojemność paki)
Rok Produkcji 2007, data rejestracji 2008

Rodzaj silnika: Diesel
paliwo: ON
napęd na tylną oś
liczba miejsc: 3
zapłon samoczynny
układ czyszczenia spalin KPF
pojemność silnika 2500 cm3
Moc 136/100
Skrzynia: manualna 6 biegowa
Średnie spalanie 10-13 litrów/100 km przy dużej elastyczności
kąt otwarcia drzwi 180 i 270 stopni (do ściany),

Wyposażenie:

System kontroli trakcji: ABS, ASR, BAS (wspomaganie hamowania awaryjnego)
Airbag kierownicy
Immobilizer
Podłokietnik
Fotel pneumatyczny (tapicerka skórzana)
elektryczne szyby
Elektryczne lusterka (podgrzewane)
Kontrola trakcji
CB-radio
Kamera samochodowa
Pasy systemu EURO do zabezpieczenia ładunku 5 szt.
Zestaw drogowy: apteczka, kamizelki

Kontakt:


Aleja Pokoju 1A/15
Kraków
małopolskie
Nr telefonu: 735 700 700
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Transfer Chamelion
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Usługi transportowe VW Crafter z kierowcąUsługi transportowe VW Crafter z kierowcąUsługi transportowe VW Crafter z kierowcą


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.