Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-02 | Odsłon: 21
ID ogłoszenia: 27088

Gudowo koło drawska Pomorskiego - działka budowlana


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Działka zlokalizowana w miejscowości Gudowo na Pojezierzu Drawskim, w gminie Drawsko Pomorskie, pomiędzy dwoma jeziorami - jeziorem Lubie i jeziorem Linowno (Chudowo). Działka nr 178/7 o powierzchni 1762 m2 w kształcie prostokąta.
Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi turystyczne.
Media :
• woda (na działce)
• kanalizacja (na działce)
• prąd (przy działce)
Nieruchomość ogrodzona z trzech stron metalową siatką leśna, a granicę z sąsiednią działką stanowi żywopłot z kosodrzewiny. Nieruchomość zadbana i koszona. Działka leży na lekkim wzniesieniu przez co ma piękny widok na okolice; odległość do jeziora Lubie ok 350m, do jeziora Linowno (Chudowo) ok 450m.
Do Drawska Pomorskiego ok. 7 km.
Wraz z działką nr 178/7 o pow. 1762 m2 (0,1762 ha) sprzedawany jest udział do 1/8 w działce nr 178/11, która stanowi drogę wewnętrzną.

Kontakt:Gudowo
zachodniopomorskie
Nr telefonu: 732555132
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Zbyszek
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  105 000 zł
Gudowo koło drawska Pomorskiego - działka budowlanaGudowo koło drawska Pomorskiego - działka budowlanaGudowo koło drawska Pomorskiego - działka budowlana


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.