Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-13 | Odsłon: 24
ID ogłoszenia: 27367

Działka z budynkiem kotłowni


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA BURMISTRZA OPALENICY O PISEMNYM PRZETARGU OGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ

1. Działki położonej w Opalenicy przy ul. Stefana Żeromskiego.
Oznaczenie nieruchomości Powierzchnia
w m2 Nr księgi wieczystej
obręb i arkusz mapy nr działki
obręb 0001 Opalenica, ark. mapy 8 1441/3 1470 PO1N/00010034/2
• Działka nr 1441/3 zabudowana jest budynkiem kotłowni o pow. użytkowej 681 m2. Budynek wolno stojący, niepodpiwniczony o różnej wysokości, wykonany w technologii mieszanej. Przed budynkiem znajduje się utwardzony plac. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna, wodociągowa i gazowa.
2. Sieci ciepłowniczej - opisanej w załączniku nr 1 do ogłoszenia.
• Przy zbywaniu sieci Gmina Opalenica ustanowi odpłatną służebność przesyłu na działkach będących jej własnością a PGKiM „KOMOPAL” Spółka z o.o. na działkach będących własnością Spółki – załącznik nr 3.
3. Węzłów cieplnych – opisanych w załączniku nr 2 do ogłoszenia.
• Węzły cieplne stanowią własność PGKiM „KOMOPAL” Spółki z o.o. z siedzibą w Opalenicy
• Pomieszczenia znajdujące się w budynkach stanowiących własność Gminy Opalenica i PGKiM „KOMOPAL” Sp. z o.o., w których znajdują się węzły, będą przedmiotem najmu.
• Cena wywoławcza wynosi 8.000.000,00 zł netto w tym:
- cena działki nr 1441/3 wraz z budynkiem – 44,94 %
- cena sieci ciepłowniczej – 45,51 %
- cena węzłów cieplnych - 9,55 %
• Zbywana nieruchomość i sieć jest zwolniona z podatku VAT - art. 43 ust. 1 pkt 10 i 10a ustawy z dnia 21 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2017 r. poz. 1221 z późniejszymi zmianami).
• Do ceny węzłów zostanie doliczony 23% podatek VAT.
• Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić w pieniądzu na konto Gminy Opalenica PKO BP S.A. nr 98 1020 4144 0000 6202 0007 2090 najpóźniej do dnia 6 listopada 2017 r.
• Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z napisem „Przetarg – kotłownia, sieci i węzły” w siedzibie Urzędu pokój nr 01 (budynek B) lub przesłać na adres Urząd Miejski w Opalenicy ul. 3 Maja 1, 64-330 Opalenica w terminie do 6 listopada 2017 r.
• Część jawna przetargu odbędzie się dnia 10 listopada 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Opalenicy, pokój nr 1 (budynek A) o godz. 1000.
• Ogłoszenie o przetargu publikowane jest na stronie internetowej www.opalenica.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Opalenicy oraz wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu.
• Szczegółowe informacje na temat nieruchomości, sieci i węzłów oraz warunków przetargu można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Opalenicy, ul. 3 Maja 1, pokój nr 28, tel.61-44-77-281 wew. 37.
• Zastrzega się prawo odwołania przetargu z uzasadnionej przyczyny lub zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert.

Kontakt:


Żeromskiego
Opalenica
wielkopolskie
Nr telefonu: 61-44-77-281
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pani Elżbieta Mazurek
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  8 000 000 zł
Działka z budynkiem kotłowni


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.