Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-09 | Odsłon: 26
ID ogłoszenia: 29464

Działka zabudowana budynkiem Żabia Wola


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

OBWIESZCZENIE O PRZETARGU SĄDOWYM
Syndyk masy upadłości Banku Spółdzielczego w Nadarzynie z siedzibą w Nadarzynie zaprasza do składania ofert w przetargu sądowym, którego przedmiotem jest sprzedaż (i) prawa własności nieruchomości gruntowej położonej we wsi i gminie Żabia Wola powiat Grodziski, ul. Warszawska 12, obręb 0039 Żabia Wola, woj. Mazowieckie, składającej się z działki ewidencyjnej nr 242/8 o powierzchni 1.300 m2 zabudowanej budynkiem o powierzchni użytkowej 277,8 m², dla której Sąd Rejonowy w Żyrardowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW Nr PL1Z/00008938/2 oraz (ii) ruchomości zlokalizowanych na rzeczonej nieruchomości, za łączną cenę nie niższą niż 624.000,00 zł (słownie: sześćset dwadzieścia cztery tysiące złotych).
Operat szacunkowy dotyczący nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii syndyka – ul. Stanisława Augusta 75 lok. 47, 03-846 Warszawa (tel. 22 639 45 55) w godz. 9:00 – 16:00 do uprzednim umówieniu się na termin oględzin oraz w aktach sprawy o sygnaturze X GUp 835/16, w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa.
Cena wywoławcza: 624.000,00 zł (słownie: sześćset dwadzieścia cztery tysiące złotych).
Zainteresowani winni składać oferty w terminie do dnia 2 lutego 2018 r., w gmachu Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa lub przesłać je na adres tegoż Sądu listami poleconymi (decyduje data wpływu oferty do sądu, nie zaś data nadania).
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 7 lutego 2018 r., w gmachu Sądu, w sali nr 119 o godz. 10:30. Oferty będą otwierane i rozpoznawane przez syndyka w obecności Sędziego-komisarza i oferentów.
Szczegółowy regulamin zawierający warunki składania ofert na nabycie nieruchomości i uczestnictwa w przetargu sądowym dostępny jest w biurze syndyka oraz na stronie internetowej www.syndycy.com.pl w zakładce licytacje/nieruchomości jak również w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa.

Kontakt:


Warszawska 12
Żabia Wola
mazowieckie
Nr telefonu: 226394555
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pan Sławomir Zach
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  624 000 zł
Działka zabudowana budynkiem Żabia WolaDziałka zabudowana budynkiem Żabia Wola


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.