Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-10 | Odsłon: 28
ID ogłoszenia: 29491

Syndyk sprzeda działkę w miejscowości Marksewo


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Syndyk masy upadłości Hanny Tarki, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt X GUp 612/16), ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w gminie Szczytno, w miejscowości Marksewo, działka nr 173/18, dla której Sąd Rejonowy w Szczytnie prowadzi KW nr OL1S/00018394/3 za cenę nie niższą niż 1000,00 zł (słownie: tysiąc złotych). Oferty należy składać do dnia 14 lutego 2018 roku w biurze syndyka Karoliny Klunder w Warszawie przy ul. Wilanowskiej 8 lok. 3, 00-422 Warszawa lub przesłać na tenże adres listami poleconymi (decyduje data wpływu). Otwarcie ofert nastąpi w biurze syndyka w dniu 15 lutego 2018 roku o godz. 12:00. Opis i oszacowanie nieruchomości oraz regulamin sprzedaży dostępne są w biurze syndyka. Dodatkowych informacji udziela syndyk pod nr tel.500 097 097.

Kontakt:


Marksewo
Szczytno
warmińsko-mazurskie
Nr telefonu: 500 097 097
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pani Karolina Klunder
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 000 zł
Syndyk sprzeda działkę w miejscowości Marksewo


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.