Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-11 | Odsłon: 23
ID ogłoszenia: 32139

Mieszkanie...PILNE !!!


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji przy ul. Zwycięstwa na terenie zamkniętym z własnym podwórkiem i piwnicą gotowe do zamieszkania.
Mieszkanie położone na parterze w cztero-piętrowym bloku.
Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój.
Dostępne media: woda ciepła/zimna, gaz, prąd, internet, TV, ogrzewanie miejskie bez podzielników ciepła.
Wymieniona instalacja elektryczna, gazowa, plastikowe okna.
Na podłogach terakota, parkiet dębowy.
W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna wraz z kuchenką gazową, okapem, lodówką, pralka, pojemna szafa w pokoju. Reszta mebli do dogadania się.
Teren zamknięty, ogrodzony, własne podwórko, brama wjazdowa na pilot.
Obecnie prowadzane są prace związane z remontem elewacji oraz odświeżeniem klatek schodowych.
W bliskiej okolicy bogaty dostęp do wielu usług, sklepów, przedszkole, szkoła podstawowa, żłobek, poczta
Komunikacja liniami MPK, dworzec kolejowy PKP oraz dworzec autobusowy PKS.

Ogłoszenie prywatne, biurom nieruchomości dziękujemy !!!

Kontakt:


Zwycięstwa, 3
Białystok
podlaskie
Nr telefonu: 668111616
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Alina
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  169 000 zł
Mieszkanie...PILNE !!!Mieszkanie...PILNE !!!Mieszkanie...PILNE !!!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.