Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-06-20 | Odsłon: 16
ID ogłoszenia: 32863

Surowy zamknięty, energooszczędny, bez prowizji

Dodane przez: Salvus

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Oferta wyłącznie w SALVUS Nieruchomości, KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! KONTAKT : (pokaż numer) INWESTYCJA STANOWI KONTYNUACJĘ PRESTIŻOWEGO OSIEDLA BOCIANIEGO

Lokalizacja:
Orzesze, Zawada, ul. Wyzwolenia Doskonała lokalizacja nieruchomości sprawia, iż staje się ona wyjątkowo atrakcyjna. Bliskość otaczających Orzesze miast powoduje łatwość komunikacyjną po całej aglomeracji, przy zachowaniu ciszy, prywatności i spokoju. Autostrada A1 w odległości 5 km, Droga Krajowa Nr 81 (Wisła – Katowice) - 3 km. Katowice ok. 30 km, Mikołów, Rybnik ok. 15 km. Gliwice ok. 20km. Żory ok. 10 km, Ustroń ok. 50 km, Ruda Śląska ok. 18 km, Pszczyna ok. 30 km.

Dom wyróżnia nowoczesna architektura i wysokiej jakości materiały. Bryła budynku jest zwarta i dopasowana do kształtu działki. Jego usytuowanie względem stron świata umożliwia jak najlepsze wykorzystywanie światła dziennego, co sprawia, że wnętrza są jasne, słoneczne, a sam budynek energooszczędny w jego eksploatacji.

technologia i materiały:
Budynek niepodpiwniczony, posadowiony na płycie fundamentowej gr. 30 cm. Ściany zewnętrzne murowane z bloczków betonu komórkowego YTONG o grubości 24 cm - ce****e je wysoka izolacyjność termiczna co przyczynia się do ograniczenia strat ciepła i obniżenia kosztów ogrzewania + warstwa izolacji termicznej z płyt z wełny mineralnej o gr. 15, 12, 18, 20 cm. Ściany wewnętrzne - nośne murowane z bloczków YTONG 24 cm, - działowe o gr. 12 cm. Fasady wykonane z wysokogatunkowych materiałów, na parterze fragmenty ścin wykończone deskami elewacyjnymi z drewna egzotycznego w połączeniu z białym tynkiem, ściany poddasza wykończone są czarnym tynkiem. Strop nad parterem płyta żelbetowa gr. 12 cm, 15 cm. Wieńce, rdzenie, nadproża, belki - żelbetowe. Schody żelbetowe zabiegowe, kominy wentylacyjne Schiedel, wentylacja grawitacyjna. Dach dwuspadowy, więźba o konstrukcji drewnianej impregnowana, dachówka płaska Tegalit Brass, izolacja wełną mineralną 25 cm. Okna o współczynniku przenikania ciepła U=max 1,1 W/m2K, plastikowe 3-szybowe + rolety zewnętrzne podtynkowe na parterze, okna dachowe firmy Fakro.

układ:
Parter domu składa się z:
- wiatrołapu (2,9 m2),
- komunikacji (7,4 m2),
- kuchni (11,3 m2),
- salonu połączonego z jadalnią (23,8 m2),
- wc (2,3 m2),
RAZEM: 47,7 m2
Dodatkową powierzchnie stanowi część gospodarcza, tj.: - pomieszczenia gospodarcze (9,5 i 2,7 m2) oraz - garaż (18 m2)

Na piętrze znajdują się:
- komunikacja (7,4 m2),
- garderoba (1,2 m2),
- łazienka (6,6 m2),
- pokój 1 (10,8 m2),
- pokój 2 (13,6 m2),
- pokój 3 (9,1 m2),
RAZEM: 48,8 m2

Opisywany dom w stanie surowym zamkniętym obejmującym m.i.: elewacje wraz z ociepleniem, , stolarkę zewnętrzną, pokrycie dachowe, prąd doprowadzony do budynku, wodę doprowadzoną do budynku, oczyszczalnię biologiczną, wybrukowany podjazd, wraz z działką o powierzchni 637 m2 oraz udziałem w drodze 346,5m2. Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontakt:
śląskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Salvus
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  375 000 zł
Surowy zamknięty, energooszczędny, bez prowizjiSurowy zamknięty, energooszczędny, bez prowizjiSurowy zamknięty, energooszczędny, bez prowizji


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.