Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-07-02 | Odsłon: 20
ID ogłoszenia: 33249

3002 m2, Sieradzka, Brzeźnio - budowlana


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

3002 m2, ul. Sieradzka - Brzeźnio

WYMIARY: 36 m x 84 m

KLASA BONITACYJNA: RIVB, RV

DZIAŁKA POSIADA warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, budowie budynku gospodarczo - garażowego wraz z urządzeniami technicznymi.

DZIAŁKA posiada również decyzję zatwierdzającą projekt budowlany i pozwolenie na budowę.

MEDIA - prąd (siła , trójfazowy) i woda na działce

* zasilenie w energię elektryczną - z najbliższego słupa napowietrznej lini i niskiego napięcia
* zasilenie w wodę z wiejskiej sieci wodociągowej - na warunkach uzgodnionych z gestorem sieci,
* odprowadzenie ścieków sanitarnych - do sieci kanalizacji sanitarnej do czasu jej realizacji dopuszcza się odprowadzenie ścieków do szczelnego, bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe lub przydomowej oczyszczalni,
* zasilanie w energię cieplną - z indywidualnego źródła ciepła z wykorzystaniem paliwa stałego,
* odprowadzenie wód deszczowych - powierzchniowe po terenie własnym inwestorem,

Na gruncie posadowiony jest garaż blaszany o wymiarach 6 m x 4 m.

ZAGOSPODAROWANA: niezagospodarowana
OGRODZONA: nieogrodzona
KSZTAŁT: prostokąt
DOJAZD: droga asfaltowa

LOKALIZACJA: Grunt położony w miejscowości Brzeźnio przy ul. Sieradzkiej - wokół zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa oraz luźne tereny rolne. Na terenie znajduje się zaplecze handlowo - usługowe, szkoła podstawowa, przedszkole, urząd gminy oraz dostęp do komunikacji PKS.

Dobra lokalizacja, spokojna okolica, tereny zielone.

14 km od Sieradza
27 km od Złoczewa

ISTNIEJE możliwość zakupu drugiej działki przy drodze wewnętrznej w cenie 120 000 zł
OPIEKUN OFERTY: Bogumił Krawczyk
tel. 501 140 502
email: bogumil.krawczyk@sieradz-nieruchomosci.pl

Biuro Nieruchomości Krawczyk
ul. Kościuszki 6, Sieradz
43 822 35 18
www.sieradz-nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny: Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112 Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Kontakt:brzeźnio
łódzkie
Nr telefonu: 531616529
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Paulina Wrzesińska
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  120 000 zł
3002 m2, Sieradzka, Brzeźnio - budowlana3002 m2, Sieradzka, Brzeźnio - budowlana3002 m2, Sieradzka, Brzeźnio - budowlana


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.