Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-07-27 | Odsłon: 6
ID ogłoszenia: 34229

Apartament na Osiedlu Ptasim

Dodane przez: Salvus

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

..........::::::Oferta dostępna wyłącznie w SALVUS Nieruchomości:::::::::.........

" OSIEDLE PTASIE" Przestronny APARTAMENT z dużym pomieszczeniem gospodarczym, komórką oraz 2-stanowiskowym miejscem w garażu podziemnym.

LOKALIZACJA
Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najspokojniejszych lokalizacji Katowic, pomiędzy dwoma parkami "Kościuszki" oraz Katowickim Parkiem Leśnym" jednocześnie bardzo blisko Centrum.

USYTUOWANIE LOKALU
Lokal usytuowany jest na 1 piętrze niskiego apartamentowca wewnątrz zagospodarowanego, ogrodzonego terenu z wewnętrznym parkingiem i placem zabaw. Kompleks stanowią cztery małe budynki połączone ze sobą, całość oddana do użytku w roku 2001.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Lokal zajmuje pow. 106,76m2 i składa się z kuchni otwartej na salon, sypialni z łazienką i WC, gabinetu, przedpokoju oraz osobnej łazienki z WC dla gości. mieszkanie posiada duży taras z na stronę południowo zachodnią na który wychodzi się z salonu oraz balkon na stronę północno wschodnią na który wychodzi się z sypialni. Oprócz tego do nieruchomości przynależy duży garaż podziemny o pow. 28,8m2 oraz komórka lokatorska 2,3m2

OPŁATY
Kompleks posiada własną kotłownie zaopatrującą w CW jak i CO (200zł/mc), poza tym czynsz bez mediów wynosi 676,38

Więcej informacji oraz możliwość obejrzenia nieruchomości pod nr tel. (pokaż numer). Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik numer licencji 17425. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Kontakt:Katowice
śląskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Salvus
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  810 000 zł
Apartament na Osiedlu PtasimApartament na Osiedlu PtasimApartament na Osiedlu Ptasim


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.