Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-31 | Odsłon: 15
ID ogłoszenia: 35397

Sprzedam działkę leśną w Bukowcu


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej
o I publicznym przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Bukowcu, oznaczonej nr ew. działki 94/2 o pow. 0.2200 ha, objętej KW TB1K/00024558/3.

- Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 41 760,00 złotych (brutto).
- Wadium wynosi – 8352,00 złote ( brutto).

Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej przy ul. Obr. Pokoju 21 w sali Nr 1 w dniu 05.10.2018 roku o godzinie 13 - tej.
Sprzedaż przedmiotowej nieruchomość spełnia warunki określone w art. 37 a ustawy z dnia 28.09.1991 roku o lasach (tekst jedn. Dz. U z 2017 roku poz. 788) ze zm.) i stanowi las w rozumieniu art. 3 w/w ustawy. Nieruchomość objęta jest uproszczonym planem urządzenia lasu.

Warunkiem przystąpienia do przetargu przez osoby fizyczne i prawne jest wpłacenie wadium w pieniądzu do dnia 01.10.2018 roku na konto bankowe Urzędu Nr 20 9180 0008 2001 0001 7792 0001 w BS Kolbuszowa ( data wpływu na konto).
Ogłoszenie o przetargu podano na stronach internetowych:www.kolbuszowa.bip.gmina.pl, www.kolbuszowa.pl jak również wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego przy ulicy Obrońców Pokoju 21.

Szczegółowe informacje o przetargu i jego przedmiocie można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej w pokoju nr 15 codziennie w godzinach 8.00 - 15.00 oraz telefonicznie pod nr / 17 / 22-71-333.Burmistrz Kolbuszowej
Jan Zuba

Kontakt:


Bukowiec
Kolbuszowa
podkarpackie
Nr telefonu: 172271333
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pani Danuta Sajdak
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  41 760 zł
Sprzedam działkę leśną w Bukowcu


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.