Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-09-04 | Odsłon: 14
ID ogłoszenia: 35500

Działka budowlana 728 m2 przy ul. Jazłowieckiej w Kobyłce


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Mam do sprzedania działkę budowlaną znajdującą się przy ul. Jazłowieckiej w Kobyłce pod Warszawą o powierzchni 728 m2.
Działka posiada dostęp do wszystkich mediów tj. prąd, gaz, woda i kanalizacja.
Działka jest w kształcie kwadratu i leży przy drodze szutrowej (zjazd z drogi asfaltowej).
Atuty działki: cicha okolica, w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum, bliskość lasu oraz dobra lokalizacja. W pobliżu znajduje się węzeł Kobyłka przy trasie ekspresowej S8 (który będzie niedługo oddany do użytku) dzięki któremu bardzo szybko dostaniemy się do Warszawy.

Cena działki 422 240 PLN (580zł/m2).
Cena do negocjacji.

Telefon kontaktowy: 663 531 580

Kontakt:


Jazłowiecka
Kobyłka
mazowieckie
Nr telefonu: 663 531 580
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Małgorzata
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  422 240 zł
Działka budowlana 728 m2 przy ul. Jazłowieckiej w KobyłceDziałka budowlana 728 m2 przy ul. Jazłowieckiej w KobyłceDziałka budowlana 728 m2 przy ul. Jazłowieckiej w Kobyłce


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.