Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-09-09 | Odsłon: 12
ID ogłoszenia: 35599

Działka na sprzedaż, budowlaną, w połowie ogrodzona, uzbrojo


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Działka na sprzedaż, budowlana w połowie ogrodzona, uzbrojona – Woźbin gm. Cegłów

Witam, Mam do zaoferowania działkę budowlaną z warunkami zabudowy na sprzedaż w miejscowości Woźbin gmina Cegłów, koło Mińska Mazowieckiego. Działka o powierzchni 1704 m2 z czego 904 m2 jest ogrodzona z bramą wjazdową, co widać na załączonych zdjęciach. Działka oddalona 50 km od Warszawy

Pierwsza działka o powierzchni 904 m2 kupiona w 2016 roku z czego druga kupiona w 2017 roku o powierzchni 800 m2 kupiona jako dołączenie do pierwszej działki z wjazdem na posesję od drogi gminnej. Wszystko zapisane w akcie notarialnym.

Na działce stoi kontener mieszkalny, w pełni umeblowany, szafki kuchenne, kuchnia gazowa (gaz z butli), zlew (woda z wodociągów), kanapa rozkładana, szafa, szafki. W kontenerze jest rozprowadzona instalacja elektryczna, oczywiście jest podłączenie prądu. W takim kontenerze można spokojnie nocować do późnej jesieni, jest on ocieplony pomiędzy dwoma ścianami znajduje się wata, dach w pełni szczelny, nie przecieka, okna dwa plastikowe z czego jedno otwierane.

Na działce stoi również garaż blaszany gdzie spokojnie można schować wszystkie potrzebne na działkę rzeczy a także garażować samochód - jest ułożona kostka pod garażem. Z ostatnich budowli jakie znajdują się na działce jest drewniana ubikacja.
Wszystkie powyższe budowle znajdują się na ogrodzonej działce, działka kupiona później jest wolna od zabudowań oraz nie ogrodzona.

Wygody na działce:

Prąd - dostawca PGE elektrownia w Mińsku Mazowieckim, instalacja doprowadzona do kontenera i po nim rozprowadzona, skrzynka elektryczna w granicy działki od drogi gminnej.

Woda - wodociągi, umowa podpisana z gminą Cegłów, wkopane plastikowe kręgi na terenie działki.

Gaz z butli w kontenerze.

Warunki zabudowy na dom jednorodzinny piętrowy z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia i garażu przyległego do ściany budynku, na pierwszą działkę 904m2.

Zgłoszony wjazd na działkę od drogi gminnej, naniesiony na plany.

Działka posiada swój numer porządkowy, również naniesiony na plany.

Prąd i woda jako przyłącza również naniesione przez geodetę na plany.

Ubezpieczona w PZU do końca lipca 2019 roku.

Do centrum Cegłowa 2,8 km, samochodem jakieś 4 minuty, spacerkiem około 40 minut, tam znajduje się stacja PKP do Warszawy Śródmieścia podróż wynosi około 55 minut, ośrodek zdrowia, urząd gminy, sklepy spożywcze w tym biedronka, restauracje oraz straż pożarna i dwa kościoły.

Na działce znajduje się dużo drzew i krzewów, cicha i spokojna okolica w sam raz na odpoczynek w wakacje i nie tylko.

Działka nie jest zadłużona pod względem hipotecznym oraz nie ma do niej żadnych roszczeń.

W KW widnieje dwóch właścicieli, ja i mój mąż.
Cena z możliwością lekkiej negocjacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w sprawie obejrzenia, zakupu.
Kontakt: Monika tel. 518-250-793

Kontakt:Woźbin
mazowieckie
Nr telefonu: 518250793
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Monika
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  135 000 zł
Działka na sprzedaż, budowlaną, w połowie ogrodzona, uzbrojoDziałka na sprzedaż, budowlaną, w połowie ogrodzona, uzbrojoDziałka na sprzedaż, budowlaną, w połowie ogrodzona, uzbrojo


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.