Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-09-10 | Odsłon: 10
ID ogłoszenia: 35630

Komfortowa kawalerka


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Odkryj wymarzone miejsce do życia: niedaleko doliny rzeki Białej przy ul. Rzemieślniczej w Białymstoku, blisko doskonale rozwiniętej infrastruktury (gastronomii, handlu, usług, przychodni, placówek edukacyjnych). Z wygodnymi ścieżkami rowerowymi, które zachęcają do uprawiania sportu. Z szybkim dojazdem do centrum miasta.

Ekonomiczne mieszkanie o pow. 31,04 m2 znajduje się na II piętrze od strony południowej. Funkcjonalny rozkład powierzchni zapewnia doskonałą komunikację w mieszkaniu. Salon z aneksem kuchennym i łazienka to przestrzeń idealna dla singla. Wyjście na taras o pow. 16,30 m2 znajdujący się bezpośrednio z salonu zapewni mieszkańcom komfortowe miejsce relaksu.
Cena 206 806 zł.

Więcej informacji znajdziesz na: https://rzemieslnicza40.pl

Kontakt:


Rzemieślnicza
Bałystok
podlaskie
Nr telefonu: 791021709
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Paulina Półtorak
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  206 806 zł
Komfortowa kawalerkaKomfortowa kawalerka


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.