Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-08 | Odsłon: 15
ID ogłoszenia: 36237

3 pokojowe mieszkanie Połom gm Świętajno

Dodane przez: mKWADRAT

Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone we wsi Połom gm. Świętajno.
Wieś oddalona ok. 5 km od siedziby gminy - Świętajno, około 20 km od
miasta powiatowego - Olecko. Mieszkanie o powierzchni 60,75m2 znajduję się na parterze i składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przyległej loggii oraz przynależnej piwnicy (14m2).


Lokal po remoncie - podwieszane sufity, okna PCV. W budynku, w
którym znajduje się lokal wykonano dodatkową izolację termiczną ścian.


W cenie garaż murowany znajdujący się w ciągu podobnych garaży, oddalony około 100m od mieszkania.


Około 250 m do placu zabaw, boiska oraz ogólnie dostępnego kompleksu wypoczynkowego nad rzeką.


Najbliższe podstawowe usługi w Świętajnie. Dojazd drogą asfaltową. Wieś położona
na skraju kompleksu leśnego nad rzeką Łaźna Struga. We wsi jest około 70
lokali mieszkalnych. Teren uzbrojony w sieć elektryczną, wodociągową,
kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, cwu i telefoniczną.


Zapraszamy do naszego biura w celu bliższego zapoznania się z ofertą.

Prowizję biura pokrywa sprzedający.

link do oferty: www.nieruchomosci.kupuje.net/mieszkania-na-sprzedaz-85000zl-61m2-swietajno-polom-o5005275

Kontakt:Ełk
warmińsko-mazurskie
Nr telefonu: 535536308
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Wojciech Ogonowski
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  85 000 zł
3 pokojowe mieszkanie Połom gm Świętajno3 pokojowe mieszkanie Połom gm Świętajno3 pokojowe mieszkanie Połom gm Świętajno


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.