Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-11-30 | Odsłon: 9
ID ogłoszenia: 37331

Sprzedam 1/2 prawa własności nieruchomości


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Syndyk masy upadłości Renaty Chwalińskiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt X GUp 66/16) ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wraz z częściami składowymi gruntu, w miejscowości Smardzewice przy ul. Posła Józefa Ostrowskiego 4 dla której Sąd Rejonowy Tomaszowie Mazowieckim, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW nr PT1T/00016777/1, za cenę nie niższą niż 100 000,00 zł brutto (słownie: sto tysięcy złotych i zero groszy).

Zainteresowani winni składać oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 stycznia 2019 r. osobiście w Kancelarii Notarialnej Krzysztofa Gładkiego, ul. Nałęczowska 60 lok. 23 w Warszawie lub przesłać je na adres tejże kancelarii listami poleconymi (decyduje data wpływu do Sądu). Otwarcie ofert nastąpi w dniu 11 stycznia 2019 roku w Kancelarii Notarialnej Krzysztofa Gładkiego, ul. Nałęczowska 60 lok. 23 w Warszawie o godz. 10.00. Oferty będą otwierane i rozpoznawane przez syndyka w obecności Notariusza i przybyłych oferentów, a na okoliczność tą sporządzony zostanie Protokół.

Opis i oszacowanie nieruchomości oraz regulamin sprzedaży dostępne są w aktach sprawy sygn. akt X GUp 66/16 w gmachu Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych ul. Słowackiego 5, 97-300 Piotrków Trybunalski oraz w Kancelarii syndyka Karoliny Klunder – ul. Wilanowska 8 lok. 3, 00-442 Warszawa, godz. 10.00-16.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 947 878 lub pod adresem e-mail:kancelaria@brlaw.pl

Kontakt:


Józefa Ostrowskiego 4
Śmardzewice
łódzkie
Nr telefonu: 535947878
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pani Karolina Klunder
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  100 000 zł
Sprzedam 1/2 prawa własności nieruchomości


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.