Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-12-04 | Odsłon: 4
ID ogłoszenia: 37396

Syndyk sprzeda przedsiębiorstwo


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

REGULAMIN PRZETARGU

Syndyk masy upadłości Przedsiębiorstwa Handlowego „Imex” Norko Tadeusz Norko Barbara Sp. j. w upadłości z siedzibą w Warszawie zaprasza do składania ofert w przetargu, którego przedmiotem jest przedsiębiorstwo Upadłego, w skład którego wchodzi prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Warszawie, przy ul. Aleksandra Fleminga 21, stanowiącej działkę nr ew. 22/8, 22/32, 22/34 o łącznej powierzchni 5.958 m2 w obrębie 4-04-20 wraz z własnością budynków i budowli na niej posadowionych, dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WA3M/00202149/0, za cenę nie niższą niż 4.363.000,00 zł (słownie: cztery miliony trzysta sześćdziesiąt trzy tysiące złotych).

Operat szacunkowy dotyczący nieruchomości znajduje się do wglądu u syndyka – ul. Stanisława Augusta 75 lok. 47, 03-846 Warszawa (tel. 22 639 45 55) oraz w aktach sprawy o sygnaturze X GUp 364/18, w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa.

Cena wywoławcza: 4.363.000,00 zł (słownie: cztery miliony trzysta sześćdziesiąt trzy tysiące złotych).

Zainteresowani winni składać oferty w terminie do dnia 8 lutego 2019 r. na adres: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa (decyduje data wpływu oferty do Sądu, nie zaś data nadania).

Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 14 lutego 2019 r. o godzinie 10.30 w budynku Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100 A, 00-454 Warszawa w sali nr 14. Oferty będą otwierane i rozpoznawane przez syndyka w obecności Sędziego-Komisarza i przybyłych oferentów.

Szczegółowy regulamin zawierający warunki składania ofert na nabycie przedsiębiorstwa i uczestnictwa w przetargu dostępny jest w biurze syndyka oraz na stronie internetowej www.syndycy.com.pl w zakładce licytacje

Kontakt:


Aleksandra Fleminga
Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pan Sławomir Zach
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  4 363 000 zł
Syndyk sprzeda przedsiębiorstwoSyndyk sprzeda przedsiębiorstwoSyndyk sprzeda przedsiębiorstwo


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.