Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-08-19 | Odsłon: 117
ID ogłoszenia: 15453

Magazyny Hala garaże wynajmę


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

HALA MAGAZYNY WIATY GARAŻE Suszarnie drewna - obiek1h- WYNAJMĘ


Witam !
Przedstawiam Państwu obiekt produkcyjno – magazynowy do wynajęcia - całość ogrodzona i stróżowana. Duży plac dla TIR-ów . W odległości 2km znajduję się bocznica kolejowa. Jest to powiat krakowski w województwie małopolskim, przy samej stacji PKP Smroków – (połączenie kraków – kielce-warszawa) Położony w pięknej okolicy leśnej przy rzece Szreniawa.

Obiekt 1200m2
Hala - I piętro 600m2 - II piętro 400m2 - III piętro 150m2
Budynek produkcyjno-biurowy z windą towarową .
* Powierzchnia użytkowa w tym powierzchnia biurowa i pomieszczenia socjalne - 100m2
* Powierzchnia produkcyjno-magazynowa - 500m2
* Powierzchnia poddasza nadająca się na magazyn - 350m2
* Kotłownia wraz z magazynem - 70m2 (murowana)
* Bydynek murowany niegdyś szuszarnie
100 m3 ( Możliwość zamiany na chłodnie !!! )
Idealna możliwość dobudowania kolejnej wiaty lub hali o powierzchni - 400m2

Woda - tak
Kanalizacja – tak
Siła - tak
Zasilanie - 200 kW ( możliwość podłączenia większej mocy )
Obiekt 1h – Nawiąże współprace biznesową !


Telefony kontaktowe - 500 - 059 - 914 lub 510 - 525 - 466
e-mail: smoczynski1@op.pl

Zapraszamy do współpracy !

Kontakt:


Wężerów 53a
słomniki
małopolskie
Nr telefonu: 500059914
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Stanislaw
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  8 000 zł
Magazyny Hala garaże wynajmęMagazyny Hala garaże wynajmęMagazyny Hala garaże wynajmę


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.