Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-02-25 | Odsłon: 195
ID ogłoszenia: 8951

Sprzedam cesję na umowę


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Witam, mam do odstąpienia cesje na umowie najmu lokalu handlowego przy ulicy Al. Solidarności 104, róg Okopowej. Atrakcyjna lokalizacja przy dużym skrzyżowaniu, bardzo dobry węzeł komunikacyjny (bardzo blisko do przystanków autobusowych jak i tramwajowych). Duża witryna, pełen węzeł sanitarny, powierzchnia sprzedaży ok. 26m2+zaplecze 12m2. Wejście bezpośrednio z ulicy. Czynsz najmu od 2560zł-2660zł netto w zależności od pory roku(opłata za ogrzewanie) oraz w cenie odstępnego zawarta jest kaucja zwrotna w wysokości 3000 zł. Odstępne 10000 zł. Telefon: 605 650 796. Kontakt telefoniczny gdyż wystawiam to grzecznościowo.

Kontakt:


Środkowa 3/1
Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Grzegorz
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  10 000 zł
Sprzedam cesję na umowęSprzedam cesję na umowęSprzedam cesję na umowę


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.