Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-08-03 | Odsłon: 22
ID ogłoszenia: 26578

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - ZAOCZNIE, ZA DARMO!


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Chciałabyś pracować jako Kosmetyczka ale nie wiesz czy posiadasz wystarczające umiejętności?
Jesteś już kosmetyczką jednak nie masz odpowiednich uprawnień?

Oglądasz vlogi makijażowe i marzysz, żeby prowadzić jeden z nich ?
Wybierz naukę na kierunku Technik Usług Kosmetycznych!
Pozwoli Ci on poznać, m.in.: tajniki sztuki makijażu, analizy kolorystycznej czy sekrety upiększania twarzy i ciała, a wiedza zdobyta podczas zajęć praktycznych i warsztatów przyda Ci się w pracy, a także w życiu osobistym.

Zdobywając tytuł zawodowy Technika Usług Kosmetycznych w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK uzyskujesz wartościowy dyplom oraz cenną wiedzę i kwalifikacje zawodowe.
Z takim świadectwem rynek pracy stoi przed Tobą otworem!

Rekrutacja trwa! Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się ONLINE!
https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Kontakt:


Wojska Polskiego
Pruszków
mazowieckie
Nr telefonu: 227306196
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Sekretariat Szkoły
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - ZAOCZNIE, ZA DARMO!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.