Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-08-30 | Odsłon: 27
ID ogłoszenia: 27035

Polerka diamentowa Shannon EBM do fazowania krawędzi


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Polerka Diamentowa EBM jest kompaktowym i bardzo wydajnym urządzeniem do fazowania krawędzi. Polerka EBM znajduje zastosowanie w przemyśle obróbce płyt z tworzyw sztucznych (plexi). Dzięki Polerce EBM wykonujemy wysokiej jakości wykończenia fazowanych krawędzi.
Urządzenie obsługuje arkusze o grubości do 100 mm. Maszyna może być wyposażona w system podawania z regulowaną prędkością, który podaje materiał wzdłuż polerki diamentowej z 2-, 3- lub 4-frezami tnącymi.
Prędkość obrotowa diamentu jest regulowana od 0 do 12.000 obrotów na minutę. Wielkość wykonywanej fazy można łatwo regulować z pokrętłem od 0 do 10 mm.
Przy zastosowaniu specjalnych narzędzi diamentowych możemy uzyskać różne efekty wykończenia od pełnego połysku do satyny dla wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych.
Urządzenie wyposażone w mobilny stojak idealnie dopasowany do komfortu i wygody pracy.

Polerowanie tworzyw:

- PMMA GS
- PMMA XT
- PC
- PET-G
- SAN
- PS
- PP
- POM
- AL

maksymalna grubość robocza: 100 mm
głębokość cięcia: 0 - 5 mm
obroty: 1.000 - 12.000 RPM
wydajność: 0 - 3 mb / 1min
maksymalna długość arkusza: 1500 mm
napięcie: 230V
waga: +/- 70 kg
kąt frezowania: 0 - 45°
rama: stalowa

Polerka EBM służy tylko i wyłącznie do fazowania i polerowanie krawędzi płyt z tworzyw sztucznych. Nie ma możliwości polerowanie powierzchni całych płyt. Do polerowania powierzchniowego polecamy polerki :

- Polerka diamentowa Shannon EF-200

- Polerka diamentowa Shannon EF-2000

Urządzenie sprzedawane jest bez głowicy diamentowej oraz stojaka mobilnego. Do ceny urządzenia konieczne jest dobranie akcesoriów.

Akcesoria:

Głowica diamentowa (syntetic) 2-frezy tnące 5 060,00 zł
Głowica diamentowa (natural) 2-frezy tnące 6 864,00 zł
Głowica diamentowa (syntetic) 3-frezy tnące 5 940,00 zł
Głowica diamentowa (natural) 3-frezy tnące 8 140,50 zł
Głowica diamentowa (syntetic) 4-frezy tnące 6 600,00 zł
Głowica diamentowa (natural) 4-frezy tnące 9 240,00 zł
Silnik z regulacją posuwu 6 996,00 zł
Stojak mobilny z hamulcem 1034,00 zł

Cena 12 100,00 zł

Zapraszamy na www.e-logosmedia.pl

Kontakt:


podolska 18
nysa
opolskie
Nr telefonu: 531011619
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Logos Media
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  12 100 zł
Polerka diamentowa Shannon EBM do fazowania krawędzi


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.