Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-11 | Odsłon: 49
ID ogłoszenia: 27312

KJS zaprasza do skorzystania z wrześniowych promocji!

Dodane przez: Krakowska Jaskinia Solna

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Nie daj się ponurej pogodzie!
Odwiedź Krakowską Jaskinię Solną i zrelaksuj się podczas seansu inhalacyjnego przy tężniach solankowych. To wspaniałe połączenie zdrowotnego działania jaskini solnej wraz z odpoczynkiem na leżaku, przy spokojnej muzyce.
Jeżeli chcesz zrelaksować się jeszcze bardziej i pomóc sobie zdecyduj się na masaż leczniczy. Masaże leczą, relaksują, ale także pobudzają nasz układ krążenia, wspomagają pracę mięśni, regenerują po wysiłku, bądź po prostu po ciężkim dniu.
We wrześniu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne promocje:
-darmowy masaż leczniczy do każdego zakupionego karnetu na seanse inhalacyjne
-10 % rabatu na masaż leczniczy
- do każdego zakupu powyżej 100 złotych dodajemy kupon rabatowy -50% na masaże lecznicze oraz unikatową torbę bawełnianą lub plecak GRATIS!
Zapraszamy !

Kontakt:


Ul. Długa 48/21
Kraków
małopolskie
Nr telefonu: 126237190
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Krakowska Jaskinia Solna
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  20 zł
KJS zaprasza do skorzystania z wrześniowych promocji!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.