Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-12 | Odsłon: 51
ID ogłoszenia: 28427

dla zainteresowanych


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Pistolet RAM Combat Major PDG50 do samoobrony i treningu strzeleckiego, miotający 13 mm kule pieprzowe, pudrowe i gumowe z prędkością aż 100 m/s.

Pistolet na kule gumowe zasilany jest 12 g kapsułą CO2, która montowana jest w stalowym adapterze wkręcanym do rękojeści. Montaż lub wymiana kapsuły na nową jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie kilka sekund. Jedna markowa kapsuła (np. kapsuła Umarex) pozwala oddać 14 strzałów z wyrównaną prędkością.

Swoją wszechstronność i efektywność, pistolet RAM zawdzięcza możliwości strzelania różnego rodzaju kulami jednocześnie. Do strzelania rekreacyjnego lub treningu, możemy wykorzystywać kule gumowe o dużej energii a do samoobrony kule pieprzowe oraz pudrowe.
Metalowy, wysuwany z rękojeści magazynek mieści 7 kul kalibru .50. Do tego samego magazynka, można ładować kule różnego typu równocześnie (gumowe, pieprzowe etc)
W komplecie dodatkowo jest 150 szt. kul oraz zapasowy magazynek.
Dane techniczne
Kaliber: 12,7 mm
Amunicja: kule gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Pojemność magazynka: 7 kul
Prędkość początkowa: 100 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17 J
Zasięg skuteczny: 10 m
Napęd: 12 g kapsuła CO2
Ilość strzałów z jednej kapsuły: ok. 14
Długość całkowita: 192 mm
Waga: 570 g

Kontakt:


Słowackiego 59 C m 1
Gdańsk
pomorskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Ireneusz Leszka
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  400 zł
dla zainteresowanych


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.