Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-07-23 | Odsłon: 17
ID ogłoszenia: 34046

KredytLeasingUbezpieczenie


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Witam serdecznie.


Mamy do swojej dyspozycji 25 banków, 21 firm leasing-owych i też orange energia oraz współpracujemy z brokerem ubezpieczeniowym.

Dzięki temu możemy znaleźć dla naszego klienta najkorzystniejszą ofertę dodatkowego finansowania bądź ubezpieczyciela dla firmy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem.

Mamy też kredyty dla osób zadłużonych dla FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH .

Z wyrazami szacunku,

Rafał Liniewki

NIP: 6252463398

REGON:368901927

Adres: Warszawska 12

41-200 Sosnowiec

Kontakt:
śląskie
Nr telefonu: 507069751
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Rafał
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
KredytLeasingUbezpieczenieKredytLeasingUbezpieczenie


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.