Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-05 | Odsłon: 18
ID ogłoszenia: 34545

Zostań Dekoratorem Wnętrz


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Jesteś osobą ciekawą świata? Śledzisz najnowsze trendy i lubisz eksperymentować? Mówią Ci że masz coś z artysty? Odkryj w sobie talent, poczucie smaku i estetyki. Zostań dekoratorem wnętrz.
Twoja praca będzie polegała na projektowaniu i aranżacji wnętrz. Klienci, którzy oddadzą w Twoje ręce swoje pomieszczenia oczekują ich metamorfozy. To zadanie dla Ciebie. Pomożesz im dobrać odpowiednie materiały, dopasować kolory, umeblować i wybrać gustowne dodatki. Sprawisz, że miejsce stanie się wygodne i przytulne. Nauczymy Cię projektować magiczne przestrzenie a także w sposób proaktywny pozyskiwać zlecenia.

Zarezerwuj miejsce na https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Punkt rekrutacyjny Szkoły „Żak”
C.H Serenada
Tel :12 352 24 39

Kontakt:


Batorego 25
Kraków
małopolskie
Nr telefonu: 123522439
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Klaudia
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
Zostań Dekoratorem Wnętrz


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.