Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-09-14 | Odsłon: 4
ID ogłoszenia: 35719

Model 1:87 Koparko-ładowarka Caterpillar 450E

Dodane przez: Miniisprzęt

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Wykonany w skali 1:87 model koparkoładowarki Caterpillar 450E to niezbędny gadżet dla kolekcjonerów i sympatyków marki Caterpillar.

Koparkoładowarka to wszechstronne urządzenie do robót ziemnych, spełniające funkcje zarówno koparki, jak i ładowarki.

Zabawka posiada obracane gumowe koła z idealnie odwzorowanym wzorem bieżnika z systemem kół skrętnych na przedniej osi oraz podnoszone stabilizatory z podkładkami. Całość została wykonana w barwach marki Caterpillar.

Idealnie nadaje się jako prezent lub przedmiot do dekoracji w miejscu pracy, biurze, domu czy w innym ulubionym miejscu.

Model został zapakowany w ozdobne metalowe pudełko producenta, z nadrukowanymi danymi technicznymi oraz zdjęciem prawdziwej koparkoładowarki Caterpillar 450E. W środku opakowania znajduje się katalog z dostępnymi modelami maszyn budowlanych marki Caterpillar oraz instrukcja dotycząca wymiany osprzętów roboczych. Model w pudełku zabezpieczony jest dopasowaną do modelu gąbką. Pudełko zostało zapakowane w zewnętrzny tekturowy kartonik zapewniający dodatkową ochronę.

Model przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Z uwagi na małe elementy, które mogą zostać połknięte, nie nadaje się dla dzieci poniżej 14 roku życia.

PARAMETRY TECHNICZNE
SKALA 1:87
DŁUGOŚĆ 80 mm
SZEROKOŚĆ 35 mm
WYSOKOŚĆ 40 mm

IDENTYCZNIE JAK PRAWDZIWA MASZYNA MODEL POSIADA
łamane w 3 miejscach ramię, które można opuszczać i podnosić, przesuwać w prawo lub lewo oraz obracać o 180 stopni,
wysuwany i obrotowy wysięgnik,
w pełni przeszkloną kabinę operatora,
wysuwane podpory,
siedzisko, kierownicę i dźwignę do jej obsługi,
figurkę operatora.

Kontakt:Brzesko
Nr telefonu: 733300901
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Miniisprzęt
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  149 zł
Model 1:87 Koparko-ładowarka Caterpillar 450E


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.