Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-02 | Odsłon: 9
ID ogłoszenia: 36084

Liceum Ogólnokształcące SKK


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Bezpłatne zaoczne Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych.
Przyjmujemy (bez ograniczenia wieku) absolwentów po Zasadniczej Szkole Zawodowej, Szkole Podstawowej, Gimnazjum.
Poziom zajęć dostosowany dla dorosłych.
Przerwałeś naukę? Chcesz zmienić LO? Przyjmujemy też na I, II, III, IV, V i VI semestr z wszystkich Szkół Średnich dla Młodzieży i Dorosłych.
Zajęcia w centrum Torunia w siedzibie SKK (58 sal pracowni laboratoriów). U nas uczą się całe rodziny. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego słuchacza - pomagamy pogodzić szkołę z życiem zawodowym i prywatnym.
Bezstresowe zajęcia, przyjaźni nauczyciele, rodzinna atmosfera - to standardy, które składają się na sukcesy Absolwentów SKK. Nauczamy od 24 lat - zaufało nam 44 000 słuchaczy, którzy ukończyli SKK. Przyjmujemy również zgłoszenia pracodawców.
Najlepsze Liceum dla Dorosłych w Polsce według opinii Kuratorium Oświaty.
Absolwenci po Szkole Zawodowej od razu przyjmowani są na III semestr szkoły średniej w ten sposób nauka trwa tylko 2 lata Zapraszamy!

SKK Toruń
Szosa Chełmińska 17 (III piętro) Centrum Torunia
tel.: 695 390 490
e-mail: info.torun@skk.pl

Kontakt:


Szosa Chełmińska 17
Toruń
kujawsko-pomorskie
Nr telefonu: 609550033
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Sekretariat
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
Liceum Ogólnokształcące SKK


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.