Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-09 | Odsłon: 9
ID ogłoszenia: 36264

Policealna Szkoła Weterynarii SKK Toruń Tyt.Technika w 2lata


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

SKK Uczymy już 25 lat – 44 tyś absolwentów.
Zaoczna Policealna Szkoła dla Dorosłych prowadzi nabór na kierunek
Technik Usług Weterynaryjnych. Świadectwo i Uprawnienia Państwowe ważne w UE. Suplementy do dyplomu wydawane są w języku polskim i angielskim. Tylko w SKK dużo zajęć praktycznych we własnym prosektorium i laboratoriach (58 sal lekcyjnych). Sama pracownia weterynarii jest wyposażona w profesjonalne sprzęty. Zajęcia prowadzi też kadra doktorska.
Egzamin zawodowy 100% zdawalności (najczęściej polecana Szkoła Weterynarii w Toruniu).
U Nas uczą się całe rodziny Przyjmujemy też Słuchaczy na I, II, III, IV semestr z innych szkół przez cały rok szkolny. Rekrutacja jeszcze trwa Dołącz do grupy Zadzwoń lub wyślij Online
SKK Toruń ul. Szosa Chełmińska 17 III piętro Centrum Torunia tel. 695 390 490
zapytania można również kierować na adres e-mail: torun@skk.pl

Kontakt:


Szosa Chełmińska 17
Toruń
kujawsko-pomorskie
Nr telefonu: 609550033
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Sekretariat
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  70 zł
Policealna Szkoła Weterynarii SKK Toruń Tyt.Technika w 2lataPolicealna Szkoła Weterynarii SKK Toruń Tyt.Technika w 2lataPolicealna Szkoła Weterynarii SKK Toruń Tyt.Technika w 2lata


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.