Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-15 | Odsłon: 9
ID ogłoszenia: 36371

Hodowla Owczarka Środkowoazjatyckiego Mu Sober

Dodane przez: Mu Sober

Treść ogłoszenia:

Hodowla Owczarka Środkowoazjatyckiego Mu Sober FCI należąca do Związku Kynologicznego w Polsce ma przyjemność ogłosić iż na początku listopada spodziewa się miotu ze skojarzenia
psa KAIR z Jastrzębiej Góry i suki PEPESZKA Bachito.

KAIR to masywnie zbudowany, młody ale sprawdzony reproduktor wywodzący się z doskonałej polskiej hodowli posiadającej wieloletnie doświadczenie.
PEPESZKA natomiast, jest suką o bardzo dobrej budowie ciała i doskonałej psychice, która czyni z niej doskonałego stróżą własnego podwórka i jego mieszkańców.

Para została skojarzona pod względem doskonałych cech genetycznych, fizycznych, psychicznych i zdrowotnych obu psów. Rodzice przyszłych szczeniąt są całkowicie wolni od dysplazji, oraz mają zaliczone testy psychiczne.
Psy te były wielokrotnie doceniane najwyższymi lokatami na licznych wystawach międzynaraodowych i krajowych dzięki czemu posiadają tytuły Championów Polski.

Z powyższego skojarzenia oczekujemy pięknych szczeniąt o najlepszych cechach genetycznych, zdrowotnych i psychicznych, czyniących z nich doskonałych przedstawicieli swojej rasy.

Więcej informacji udzielę pod numerami telefonu : 501-730-946 ,
501-716-381.

Kontakt:
łódzkie
Nr telefonu: 501730946, 501716381
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Rafał, Ewa
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  2 500 zł
Hodowla Owczarka Środkowoazjatyckiego Mu SoberHodowla Owczarka Środkowoazjatyckiego Mu Sober


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.