Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-07-27 | Odsłon: 21
ID ogłoszenia: 34226

Turnus Rehabilitacyjny w Beskidzie Sądeckim


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Turnus rozpoczyna się od 14- 28 wrzesień 2018 r – jesteśmy jedynym Ośrodkiem Rehabilitacyjnym, który posiada pokoje jednoosobowe w cenie pakietu (bez dopłaty).

W cenie pobytu:

zakwaterowanie w pokojach 1 – 2 lub 3 – 4 – osobowych typu studio, z pełnym węzłem sanitarnym,
pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (również diety według zaleceń lekarza)
konsultacja lekarska
całodobowa opieka pielęgniarska
3 zabiegi dziennie według wskazań i zaleceń lekarza,
siłownia/sala gimnastyczna
gimnastyka poranna
zajęcia kulturalno – rozrywkowe (spacer po Rytrze z przewodnikiem, ognisko, wieczorek taneczny), prelekcje, zajęcia rekreacyjne i rekreacyjno – sportowe)
Cena turnusu 1800 zł/os dorosła.

Więcej szczegółów i rezerwacja pod nr tel 18 414 35 00

Ponadto każdy nasz gość ma bezpłatny dostęp do: sali świetlicowej, bilardu, tenisa stołowego, Nordic Walking, bezpłatnego parkingu, Wi-fi

Realizujemy kompleksowe zabiegi z zakresu:

elektroterapii (jonoforeza, TENS, prady interferencyjne, elektrostymulacja)
laseroterapii
magnetoterapii
hydromasażu
kinezyterapii (UGUL, ćwiczenia indywidualne, grupowe, Pillates, metody PNF, McKenzie)
masażu leczniczego
balneoterapii (okłady borowinowe, kąpiel perełkowo – borwinowa, jonoforeza borowinowa i galwanoborowina)
krenoterapii
treningów sprawnościowych w terenie (Nordic Walking)
masażu mechanicznego: hydrojet
odnowy biologicznej: sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi

Kontakt:


Rytro 302, 302
Rytro
małopolskie
Nr telefonu: 184143500
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: recepcja
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  800 zł
Turnus Rehabilitacyjny w Beskidzie SądeckimTurnus Rehabilitacyjny w Beskidzie SądeckimTurnus Rehabilitacyjny w Beskidzie Sądeckim


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.