Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-10 | Odsłon: 10
ID ogłoszenia: 36295

Biuro do wynajęcia - Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30

Dodane przez: Cityboard

Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30 – to adres nieruchomości idealnej na prestiżowe biuro do wynajęcia klasy A. Oferta dotyczy całościowego wynajmu nieruchomości na Mokotowie. Ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni, apartamenty, ogród, parking, pełna infrastruktura, a także lokalizacja w ścisłym centrum to główne zalety budynku.
• Na pierwszej kondygnacji o powierzchni 155 metrów kwadratowych znajdują się 4 pokoje, sala konferencyjna, recepcja z zapleczem kuchennym i toaletami, a także taras.
• Na drugim piętrze o powierzchni 155 metrów kwadratowych znajdują się 2 gabinety, 2 pomieszczenia o charakterze open space, szatnia, dwie toalety i kuchnia.
• Nieruchomość wyposażona jest w poddasze w formie przestrzeni otwartej o powierzchni 150 metrów kwadratowych, na którym znajdują się toalety, a także serwerownia.
• W oficynie budynku mieszczą się dwa mieszkania o powierzchni 62 metrów kwadratowych każde, a także jedno o wielkości 16 metrów kwadratowych (willa jest tak zbudowana, że każde z mieszkań ma oddzielne wejście, jednocześnie łączące oficynę z pozostałą częścią nieruchomości). Wspomniane 3 pomieszczenia biurowe posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne (między innymi lodówka i zmywarka) i łazienki. Dwa większe mieszkania mają układ amfiladowy. lokale do wynajęcia, mogą być wykorzystywane zarówno w charakterze mieszkalnym, jak i biurowym.
Zaletą biur jest ogród o powierzchni 800 metrów kwadratowych oraz parking na 7 samochodów. Warszawska nieruchomość wyposażona jest między innymi w:
• Pełną infrastrukturę teleinformatyczną.
• Alarm oraz monitoring.
• Klimatyzację we wszystkich pomieszczeniach.
• Ciepło miejskie.
• Dwa oddzielne wejścia.
• Oddzielne zasilanie elektryczne w każdym z lokali
Nieruchomość do wynajęcia od zaraz.
Szczegóły na: https://narbutta30.pl

Kontakt:


Narbutta 30
Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 660 548 750
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Cityboard
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Biuro do wynajęcia - Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30Biuro do wynajęcia - Warszawa Mokotów, ulica Narbutta 30


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.