Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-11-09 | Odsłon: 5
ID ogłoszenia: 36873

wynajem lini do produkcji podłóg


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w restrukturyzacji oferuje wynajem hali do produkcji podłóg na preferencyjnych warunkach za cenę 18 zł za m2.


Oferowana hala wyposażona jest w profesjonalne maszyny :
- frezarkę dolnowrzecionową T45 W CLASSIC
- pilarkę tarczową poprzeczną DMDM-50B
- sprężarkę śrubową BOGE C-9 LFDR.270
- strugarkę czterostronną PROFISET 60
- strugarkę wyrównywarkę i grubościówkę FS 41
- szlifierkę szerokotaśmową GC 65
- wiertarko-frezarkę WF-20

Do dyspozycji jest również wózek widłowy oraz ładowarka teleskopowa Manitou.


Partnerzy zrzeszeni w Polish Wood Cluster otrzymują nie tylko możliwość skorzystania z wynajmu na preferencyjnych warunkach, ale zyskują też dodatkowe korzyści w postaci umocnienia swojej konkurencyjności i pozycji na rynku.

Poszukujemy nie tylko najemców, ale również firm, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę.

Zapraszamy do współpracy!

Podana cena nie zawiera mediów oraz kosztu wynajmu maszyn i obsługi pracowników, ustalanych indywidualnie.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółowej ceny oraz indywidualnych warunków wynajmu:

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w restrukturyzacji
ul. Boczna 12
44-240 Żory
e mail:recepcja@arp.slask.pl
tel. 533 311 145

Kontakt:


Boczna 12
Żory
śląskie
Nr telefonu: 533 311 145
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: ARP
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
wynajem  lini do produkcji podłóg


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.