Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-01-22 | Odsłon: 104
ID ogłoszenia: 21523

Mała Tosia szuka domu


Treść ogłoszenia:

Tosia
to niewielka sunia znaleziona w lesie wraz z córeczką. Polaris znalazła
już nowy dom, Tosia nadal czeka. Jest spokojną, kontaktową sunią.
Idealna dla rodziny z dziećmi.

Tośka została zaszczepiona,
odrobaczona, zabezpieczona przeciwko kleszczom oraz wysterylizowana.
Jest bezproblemowym psiakiem. Uwielbia być blisko człowieka, wchodzić na
kolana i wtulać się całą sobą w opiekuna. Chętnie chodzi na spacery, nie ciągnie na smyczy. Dobrze dogaduje się z psami.

Może mieszkać zarówno w domu jak i na dworze, ale biorąc pod uwagę jej
wrażliwość i potrzebę bycia blisko ludzi chcielibysmy aby trafiła do
domu, gdzie będzie mogła być z domownikami.
Potrafi trzymać czystość, nie niszczy. Szczeka tylko gdy coś ją zaniepokoi.
Jeśli chcesz adoptować wspaniałego przyjaciela Tosia czeka na Ciebie!

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji:
Kundel Bury i Kocury: tel.: 530 803 301, e-mail: biuro@kundelburyikocury.pl

Kontakt:Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 530803301
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Marzena
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
Mała Tosia szuka domuMała Tosia szuka domuMała Tosia szuka domu


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.