Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-02-06 | Odsłon: 38
ID ogłoszenia: 21932

Kocięta orientalne syjamskie / rzadkie kolory/rodowodowe


Treść ogłoszenia:

W naszej malej hodowli "Pussycat Deluxe" urodziły sie 18.10.2016
6 przepięknych kociąt!!

Mamy uroczą mieszankę rzadkich kolorów i jeszcze są maluszki dostępne!

Trzy małe damy orientalne szukają od drugiej połowy lutego, nowego domu u znawców tej rasy!

Wszystkie nasze kocięta sa wychowywane w rewelacyjnych warunkach, w domku
jednorodzinnym, gdzie maja duzo miejsca do zabawy i prawidlowego rozwiniencia sie wsrod innych kotow.

Znaja aktywny tryb życia i wychowują sie z małym dzieckiem.

"Nie jesteśmy hodowla masowa"!!
Zalezy nam na zdrowiu i Charakterach kociaków!

Na naszej stronie "www.pussycatdeluxe.ugu.pl" znajdziesz wiecej informacji o nas i naszych pociechach, ktore sa stala częścią naszej rodzinny i z calego serca kochane i rozpieszczane.

Hodowla "Pussycat Deluxe* PL" jest zarejstrowana od roku 2008 w zwiazku Felinologicznym FiFe.

Maluchy beda do oddania w wieku 16 tygodni i dostana do nowego domu: Rodowód,Książeczkę Zdrowia & chipa,sa wielokrotnie zaszczepione i odrobaczone, umowę sprzedaży i otrzymaja maly pakiet startowy/wyprawke.

W razie jakichkolwiek pytan prosze dzwonic albo pisac. Postaramy sie odpowiedziec na kazde panstwa pytania

Zapraszamy.

Kontakt:Kostrzyn nad Odra
lubuskie
Nr telefonu: 607914301
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Elvira
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Kocięta orientalne syjamskie / rzadkie kolory/rodowodoweKocięta orientalne syjamskie / rzadkie kolory/rodowodoweKocięta orientalne syjamskie / rzadkie kolory/rodowodowe


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.