Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-10 | Odsłon: 29
ID ogłoszenia: 32113

Szczeniaki - pilna pomoc !


Treść ogłoszenia:

Szukam pomocy dla szczeniaków!

W ramach współpracy z Radzyńskim Stowarzyszeniem Pomocy dla Zwierząt, pilnie poszukuję domów tymczasowych lub stałych.

Szczeniaki są odrobaczone.
Przed szczepieniami, aktualnie mają ok.5msc.

Są bardzo przyjazne radosne, kochane.
Są aktywne, lubią się bawić.

Podrzucone, a od 1,5 miesiąca przebywają w jednym domu tymczasowym, który niedługo muszą opuścić.

Bim oraz Buwi będą niskopodłogowcami.

Bazyl oraz Bob będą prawdopodobnie do 3/4 łydki.

Beti, Balu, Bafi będą do kolanka.

Więcej zdjeć mogę wysłać na e-mail.

Jeśli jesteś jest w stanie dać któremuś maluszkowi dom i miłość proszę o kontakt.
Obowiązuje wizyta przed adopcją oraz umowa adopcyjna.
Proszę nie bać się umowy, są tam podstawowe informacje jak zakaz trzymania psa na łańcuchu lub w budzie.

Szukamy kochających i odpowiedzialnych domków!

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu: 519191974
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: magda
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Szczeniaki - pilna pomoc !Szczeniaki - pilna pomoc !Szczeniaki - pilna pomoc !


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.