Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-08-19 | Odsłon: 34
ID ogłoszenia: 26884

Alarmy monitoring automatyka kontrola dostępu -montaż- ECONE


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Firma ECONE oferuje Państwu profesjonalny montaż:

- systemów alarmowych (przewodowych i bezprzewodowych)
- systemów monitoringu wizyjnego
- systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
- systemów sygnalizacji pożarowej
- automatyki domów inteligentnych
- sieci komputerowych i struktur teleinformatycznych
- central telefonicznych
- systemów powiadamiania i kontroli zdalnej
- domofonów.

Nasze instalacje wykonujemy w oparciu o własny lub powierzony projekt, w zależności od preferencji inwestora i charakteru obiektu. Stosujemy sprawdzone komponenty, gwarantujące bezproblemową eksploatację. Prace prowadzimy w budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, biurowcach, na placach dozorowanych, działkach rekreacyjnych, w garażach i budynkach gospodarczych, w budynkach użyteczności publicznej oraz w obiektach specjalnego przeznaczenia.

Oferujemy konkurencyjne ceny.

Jesteśmy legalnie działającą firmą oraz posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania ww. instalacji.

Działamy na terenie: Poddębic, Uniejowa, Turku, Kalisza, Koła, Łasku, Sieradza, Zduńskiej Woli, Łodzi, Aleksandrowa, Konstantynowa, Lutomierska, Pabianic, Zgierza i okolic ale jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem usługi w innej lokalizacji, prosimy pytać o możliwość dojazdu we wskazane miejsce.

ECONE - INSTALACJE DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Kontakt:
łódzkie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Łukasz
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Alarmy monitoring automatyka kontrola dostępu -montaż- ECONE


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.