Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-06 | Odsłon: 15
ID ogłoszenia: 27154

Deska kompozytowa na taras - najlepsza jakość - sprawdź!


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Zastanawiasz się jak zmienić swój taras? A może marzysz o nowym balkonie? Szukasz czegoś wytrzymałego, trwałego, odpornego na warunki pogodowe, a przy tym pięknego, stylowego i eleganckiego? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość - DESKI KOMPOZYTOWE marki TERASO to doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje wymagania!

Kompozyt wpc, z którego produkowane są deski kompozytowe Teraso odznacza się niebywałą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, wilgoć, obciążenie, a także jest odporny na pleśń, szkodniki i grzyby!

15-letnia gwarancja na nasze produkty daje pewność, że Twój taras będzie w nienaruszonym stanie przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu! Szeroka gama kolorystyczna (7 naturalnych kolorów) pozwala na dopasowanie posadzki do całego domu i jego otoczenia.

Skontaktuj się z nami, a specjalista całkiem bezpłatnie udzieli wszystkich porad, wyceni cały system tarasowy, dokona pomiaru i zapewni profesjonalny montaż.

UWAGA! Tylko u nas BEZPŁATNE DOCIĘCIE DESEK NA WYMIAR - to ogromna oszczędność, ponieważ płacisz tylko za użyty materiał!

Zadzwoń lub napisz:
TERASO Sp. z o.o. Sp.K.
ul. Łagiewnicka 25
41-902 Bytom
Tel.: 32 724 01 22
teraso@teraso.pl

Wejdź na www.teraso.pl i sprawdź gdzie możesz kupić nasze deski!

Kontakt:Bytom
śląskie
Nr telefonu: 32 724 01 22
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Teraso
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Deska kompozytowa na taras - najlepsza jakość - sprawdź!Deska kompozytowa na taras - najlepsza jakość - sprawdź!Deska kompozytowa na taras - najlepsza jakość - sprawdź!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.