Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-15 | Odsłon: 42
ID ogłoszenia: 29592

łóżko, salon ,wezgłowie ,160 x 200,skrzynia na pościel .

Dodane przez: jurex

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

ŁÓŻKO z wezgłowiem pikowanym w karo lub innym jak na zdjęciach .

z ozdobą, z ćwieków ,w kolorze złotym lub srebrnym.Łóżko posiada skrzynię na pościel,

jego wymiary są dostosowane

pod materac 160 x 200 cm. -inne wymiary po uzgodnieniu mail lub telefonicznym .

Wymiar ramy łóżka: 210 x 170 cm.

Wezgłowie to piękna ozdoba łóżka o wymiarach :

140 x 170 x10 cm grubości,

w tym 30 cm to miejsce do przykręcenia ramy łóżka.

Łóżko do samodzielnego montażu,w zestawie wszystkie śruby.

Montaż to max.1,5 h.

WYKONANE W PRACOWNI TAPICERSTWA .

BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ.

GWARANCJA NA 2 LATA.
wysyłka paletowa ; 370 zł lub odbiór osobisty tel 501198681 lub 664827065
mali: jurex@tapicerstwo.com.pl

Kontakt:Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 501198681
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Jerzy Stachura
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  3 350 zł
łóżko, salon ,wezgłowie ,160 x 200,skrzynia na pościel .łóżko, salon ,wezgłowie ,160 x 200,skrzynia na pościel .łóżko, salon ,wezgłowie ,160 x 200,skrzynia na pościel .


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.