Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-18 | Odsłon: 14
ID ogłoszenia: 32327

Syndyk Cafrex spółka z o.o zaprasza do zakupu


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

UWAGA OKAZJA, UWAGA OKAZJA,UWAGA OKAZJA , UWAGA OKAZJA !!!!!!
Syndyk Masy Upadłości Cafrex spółka z o.o. w Konradowej 11, 48-303 Nysa zaprasza do składania ofert zakupu n/w środków technicznych w postaci m.in. maszyn i urządzeń do obróbki metali tj.: wypalarka Cortina ze stołem, wiertarko-frezarka HWCa-P-110, tokarka karuzelowa RAFAMET, żuraw samochodowy COLES, prasy hydrauliczne, zwijarki do blach, tokarki, wytaczarka, przecinarka, frezarki, szlifierki, wytaczarko-frezarki, żurawiki wolnostojące, defetoskop ultradźwiękowy agregaty sprężarkowe, drobny sprzęt , wyposażenia biurowe itp.
Syndyk nie udziela gwarancji na sprzedawane ruchomości. Zgodnie z art. 558 § 1 kodeksu cywilnego syndyk wyłącza odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne przedmiotu przetargu.
Sprzedaż w/w ruchomości nie może nastąpić, za ceny niższe, niż ceny wywoławcze wynikające z oszacowania.
Ruchomości można oglądać w siedzibie upadłej spółki w Konradowej 11, 48-303 Nysa, w dni robocze w godzinach 9-14, po uprzednim uzgodnieniu terminu po nr 604552678, 601688954.
Oferty z cenami oraz wypełnionym oświadczeniem ( dostępnym w siedzibie upadłej spółki) należy przesyłać na adres: Biuro Syndyka, ul. Piłsudskiego 62, 48-303 Nysa do dnia 31.05.2018r . Istnieje możliwość składania ofert w siedzibie upadłej spółki. Oferty należy składać w kopertach z dopiskiem „oferta zakupu”.
Oferenci, których oferty zostaną wybrane zostaną powiadomieni telefonicznie w terminie do 3 dni roboczych, od daty wyznaczonej do składania ofert zakupu. Odbiór zakupionych ruchomości nastąpi po wpłacie całości ceny na rachunek masy upadłości.
Jedynym kryterium wyboru ofert będzie najwyższa zaoferowana określona jednoznacznie cena zakupu. W przypadku wpływu ofert zawierających identyczną oferowaną cenę syndyk zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia dodatkowej licytacji między oferentami.
Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru ofert, zamiany warunków niniejszego zaproszenia do składania ofert zakupu oraz odwołania procedury składania ofert zakupu.
UWAGA OKAZJA, UWAGA OKAZJA, UWAGA OKAZJA , UWAGA OKAZJA !!!!!!

Kontakt:


Konradowa 11
Nysa
opolskie
Nr telefonu: 604552678
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pan Jarosław Mróz
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  61 250 zł
Syndyk Cafrex spółka z o.o zaprasza do zakupuSyndyk Cafrex spółka z o.o zaprasza do zakupuSyndyk Cafrex spółka z o.o zaprasza do zakupu


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.