Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-10-11 | Odsłon: 11
ID ogłoszenia: 36329

Lekarze specjaliści, tomografia oczekiwanie już do kilku dni

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Dla Ciebie i twojej Rodziny pakiet prywatnej Opieki Medycznej S7HEALTH jest najlepszą i tanią alternatywą dostępu do lekarzy poza państwową służbą zdrowia - NFZ.

Abonament daje Państwu bezpłatny nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów w terminie do 5 dni roboczych w placówkach medycznych, wybór specjalistów zależy tylko od wariantu Twojego zakupionego pakietu.

Nie musicie już czekać w kolejce do specjalisty 6 miesięcy czy kolejny rok na tomografię lub rezonans magnetyczny, też już nie usłyszysz - skończył się limit, lekarz nie przyjmuje... .

W ramach abonamentu umawiasz wizytę bez skierowań telefonicznie przez całodobową Infolinię Medyczną na konkretną godzinę i termin, który jest dostępny w Państwa miejscu pobytu na terenie całej Polski:
Do lekarzy pierwszego kontaktu - do 24h.
Do lekarzy specjalistów - do 5 dni roboczych.
Rezonans magnetyczny i tomografia - do 10 dni roboczych.

Oferta pakietów medycznych dla Ciebie i twojej Rodziny. Możliwość zakupu pakietu na stronie www po zapoznaniu się z n.w materiałami:
Zachęcamy do bezpłatnego pobrania w PDF-ie dokumentacji dla wybranego pakietu
(po kliknięciu w zakładkę ZAMAWIAM dowolnego pakietu)
w nowym oknie przeglądarki będzie dostęp do pełnej dokumentacji tego pakietu aby:
- zapoznać się z zakresem usług dla wybranego pakietu,
- zapoznać się z treścią umowy przed zakupem,
- zapoznać się z listą współpracujących Placówek Medycznych dostępną w najbliższej okolicy lub miejscowości.

Kompleksowe informacje tutaj > http://s7health-clinics.pl

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Konsultant Piotr
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Lekarze specjaliści, tomografia oczekiwanie już do kilku dniLekarze specjaliści, tomografia oczekiwanie już do kilku dniLekarze specjaliści, tomografia oczekiwanie już do kilku dni


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.