Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-10-13 | Odsłon: 41
ID ogłoszenia: 27933

Wykrywanie ukrytych kamer WCS-99XII z ekranem LCD


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Nowy! Na ekranie folia.
Spotkanie lub mogę wysłać paczkę
Teraz jestem w innym kraju
Będę w Krakowie 20 i 24 października
Ktoś zainteresowany proszę pisać na e-mail

Wykrywanie ukrytych kamer WCS-99XII z ekranem LCD
Wykrywanie transmisji radiowych
Przechwytuje sygnał kamer bezprzewodowych
Odtwarzanie na wyświetlaczu LCD
Obsługa urządzeń zewnętrznych
Niewielkie rozmiary i mała waga

WCS-99XII z ekranem LCD - wykrywanie ukrytych kamer
WCS-99XII to niezwykle skuteczne narzędzie do wykrywania ukrytych kamer bezprzewodowych umożliwiające również lokalizację sprzętu poprzez wyświetlenie obrazu z kamery na ekranie LCD.

Wykrywacz WCS-99XII pracuje w zakresie 900–2700 MHz, typowym dla transmisji większości kamer bezprzewodowych. Niezwykle prosty i zarazem skuteczny system wykrywania sygnalizuje dźwiękiem obecność transmisji a na ekranie LCD prezentowany jest widok z ukrytej kamery, co pozwala na szybką lokalizację niepowołanego sprzętu. Obsługiwanie technologii PAL i NTSC pozwala na prezentację obrazu na zewnętrznym urządzeniu, np. w celu zaprezentowania większemu gronu osób.

Wykrywacz ukrytych kamer WCS-99XII umożliwia łatwe i niezawodne odnalezienie kamer szpiegujących, zainstalowanych w nielegalnym celu. Pozwala na jego skuteczne unieszkodliwienie i zabezpieczenie poufnych danych.

Kontakt:Kraków
małopolskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Bartek
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  800 zł
Wykrywanie ukrytych kamer WCS-99XII z ekranem LCDWykrywanie ukrytych kamer WCS-99XII z ekranem LCDWykrywanie ukrytych kamer WCS-99XII z ekranem LCD


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.