Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-12-20 | Odsłon: 35
ID ogłoszenia: 29171

Huwai Honor 7


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Witam ma do sprzedania Honora 7.Jest bardzo dobrym wizualnym stanie .Nie posiada żadnych zarysowań i zadrapań.Telefon posiadał szkło hartowane od jego zakupienia.To szkło się zniszczyło.Jedną wadą tego telefonu jest że w czasie jego użytkowania na ekranie pokazało się nie wielkie zabarwienie.Posiada nie origanlną ładowarkę od samsunga ,ponieważ zgubiłem tą od honora .Telefon jest na gwarancji dp lutego 2018r.Telefon ma prawie 2 lata.Telefon posiada instrukcje i originalne pudełko.Cena jest 600zł ale może ulec lekkiej negocjacji.Miejscem transakcji gdy ktoś chciał go kupić jest pod galerią vivo Krosno.Transakcja gotówka odbiór osobisty

Kontakt:krosn
podkarpackie
Nr telefonu: 783912360
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Konrad Kubit
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  600 zł
Huwai Honor 7Huwai Honor 7Huwai Honor 7


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.