Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-04-14 | Odsłon: 45
ID ogłoszenia: 24171

SQL w MySQL poziom podstawowy

Dodane przez: MDszkolenia

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Zapraszamy na szkolenie SQL w MySQL - poziom podstawowy.
Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności w zakresie budowy baz danych, nauczą się jak zainstalować potrzebne oprogramowanie. Nabędą umiejętności tworzenia zapytań, filtrowania wyników, grupowania danych, łączenia tabel, wpisywania, aktualizacji i usuwania danych.
Na szkoleniu SQL w bazie danych MySQL – operacje podstawowe dowiecie się Państwo jak wygląda składni języka SQL. Kurs SQL w bazie danych MySQL prowadzi od podstaw, przez wyszukiwanie, agregowanie, łączenie danych z wielu tabel, na tworzeniu raportów i analizie danych skończywszy. Szkolenie obejmuje także wstęp do projektowania baz danych.

Najbliższe terminy szkolenia:
- 27 stycznia 2018 r. w Kluczborku,
-17 luty 2018 r. w Łodzi
- 08 luty 2018 r. w Opolu.
Koszt to TYLKO 599 zł!

Firma MDszkolenia prowadzi szkolenia z zakresu obsługi komputera, pakietu MS Office, szkolenia programistyczne, graficzne oraz z marketingu na różnych poziomach zaawansowania. Dostarczamy profesjonalną wiedzę i wysokiej jakości usługi szkoleniowe dla wszystkich osób chcących się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Dlaczego my?
- Jesteśmy szkołą wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.16/00046/2016,
- Posiadamy wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, dzięki czemu wydajemy świadectwa certyfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej,
- Należymy do Bazy Usług Rozwojowych,
- Jesteśmy autoryzowanym centrum egzaminacyjnym CERTIPORT, oraz Certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL,
- Dla rodzin posiadających Opolską Kartę Rodziny i Seniora oferujemy atrakcyjne rabaty,
- Uczestniczymy w projekcie „Kluczbork dla rodziny +” oraz „Gmina Kluczbork dla Seniora”,
- Honorujemy „Karta Dużej Rodziny”,
- Współpracujemy z Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą „Śląsk”.
- Posiadamy certyfikat „Firma Godna Zaufania" i „Firma z Zasadami"
- Jesteśmy laureatem konkursu „Opolska Marka 2015″.

Nasze oddziały:
- ul. Zbaraska 12/4, Łódź
- ul. Technologiczna 2, Opole
- ul. Sienkiewicza 22 lok.13 i 14, Kluczbork.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 536223350 lub pod adresem e-mail: biuro@mdszkolenia.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Kontakt:Kuniów
opolskie
Nr telefonu: 536223350
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: MDszkolenia
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  599 zł
SQL w MySQL poziom podstawowy


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.