Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-06-04 | Odsłon: 40
ID ogłoszenia: 25446

Joomla: Zabezpieczanie strony

Dodane przez: kurswiedzy

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Każdą minutę nieaktywności Twojego serwisu w Internecie, można przeliczyć na realne straty ponoszone przez Ciebie. Czy stać Cię na taką rozrzutność?

W ramach usługi zapewniamy:

Początkowy audyt strony i określenie elementów wymagających poprawy,

Weryfikacja strony pod katem obecności złośliwego wirusów,

Instalacja i pełna konfiguracja zabezpieczeń utrudniających dostęp do plików Joomla przez niepowołane osoby m.in.

Ograniczenie dostępu do panelu administracyjnego,

Włączenie możliwości blokowania adresów IP,

Ustawienie listy dozwolonych adresów IP,

Włączenie powiadomień o próbie logowania,

Włączenie firewalla,

Utrudnienie procesu spamowania formularzy kontaktowych i komentarzy

Szybki czas realizacji,

Przystępne ceny,

Opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie współpracy.

Już dziś zabezpiecz swój serwis stworzony na Joomla przed typowymi atakami cyberprzestępców i spamerów. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Czas realizacji: 1 -2 dzień

Zainteresowała Cię oferta? Chcesz wiedzieć więcej?
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
792 794 008 lub biuro@jakubfrankiewicz.eu

Zamów: http://jakubfrankiewicz.eu/produkt/joomla-zabezpieczanie-strony/

Kontakt:


www.kurswiedzy.pl
Białystok
Nr telefonu: 792794008
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Nowoczesna Edukacja Jakub Frankiewicz
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Joomla: Zabezpieczanie strony


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.