Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-19 | Odsłon: 41
ID ogłoszenia: 29705

Uzyskaj należne Ci zadośćuczynienie 300 do 2000 zł za SPAM !

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Lider w branży Dochodzenia Odszkodowań działający od 2004 roku na Polskim rynku oraz 5-ciu krajów europejskich.
Od 10.10.2017 wprowadził na Polski rynek nową usługę prawną popularną w krajach zachodnich czyli odszkodowania za niechciany SPAM od Polskich Podmiotów Gospodarczych wysyłany na Nasze skrzynki pocztowe.

Bądź z nami na niezobowiązującym Webinarze prowadzonym
przez Daniela Kubacha już w najbliższy poniedziałek lub czwartek stycznia o godz. 19.00
tym razem weź sprawy w swoje ręce i zmień przyszłość, bo chyba przyznasz nam rację,
że każdemu przyda się dodatkowa gotówka, która tym bardziej IM SIĘ NALEŻY!

Nie jesteś przekonany? Myślisz, że Ciebie to i tak nie dotyczy?
Możliwe, że tak jest, ale chyba warto poświęcić niecałe 30 minut i wiedzieć z czego rezygnujesz niż od razu rezygnować z odszkodowania za SPAM, które całkiem możliwe, że Ci się należy.
Zarezerwuj miejsce: http://webinar-odszkodowanie-za-spam.keep.pl

Większość uzyskanych dla naszych Klientów odszkodowań (czynności prawne do 6-ciu miesięcy) to kwoty rzędu do 2000 zł. Minimalna kwota, którą udało się pozyskać wynosiła 360 zł.
Nie czekaj sprawdź skrzynkę pocztową i zgłoś SPAM. - Rozpatrzenie zgłoszenia 1 Sprawy koszt 1zł.
- Jeżeli sprawa ma szansę na wygranie następuje podpisanie prowizyjnej Umowy z Kancelarią. Prowizja dla Kancelarii od wygranej sprawy.
- Wysyłka podpisanej Umowy i Pełnomocnictwa za potwierdzeniem odbioru koszt do 20 zł.
Wskazówki co jest Spamem a co nie, zgłaszanie Spamu.
Daj sobie i nam szansę! link: http://twoi-prawnicy.keep.pl

Jeżeli chcesz zarobić pomagając Osobom Bliskim i nie tylko.
Wypłaty prowizji na Umowy cywilno-prawne lub Działalność Gospodarczą.
Zarejestruj się jako Partner z linku: http://partner-rejestracja.keep.pl

Z poważaniem Piotr

Kontakt:


http://twoi-prawnicy.keep.pl

mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Piotr J.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  21 zł
Uzyskaj należne Ci zadośćuczynienie 300 do 2000 zł za SPAM !Uzyskaj należne Ci zadośćuczynienie 300 do 2000 zł za SPAM !Uzyskaj należne Ci zadośćuczynienie 300 do 2000 zł za SPAM !


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.