Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-02-09 | Odsłon: 68
ID ogłoszenia: 30140

Projektowanie stron dla firm małej i średniej wielkości


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Projektuję strony internetowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jestem w tej branży od dawna skończyłem wiele kursów informatycznych związanych z projektowaniem stron internetowych. Mam dobrą znajomość języków informatycznych HTML i CSS.Wydałem sporo pieniędzy aby zdobyć tę wiedzę zajeło mi to dużo pracy i czasu ale efekty są tego warte.
Dzisiaj posiadam doświadczenie pozwalające na zbudowanie strony internetowej dla każdego biznesu pod słońcem łącznie z twoim.
Oferta:
Projekt graficzny:
Dedykowany firmom, które chcą się wyróżnić i cenią sobie unikalność. Każdy projekt jest wykonany od początku do końca.
Rensponsive Web Design
Idealne dopasowanie strony do każdego urządzenia . Jeśli klient jest zainteresowany Twoją ofertą, dojrzewając do zakupu bądź kontaktu, z pewnością przegląda ją wielokrotnie na różnych urządzeniach.

Gwarancja bezpieczeństwa
Przywiązuje ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa. System zarządzania treścią został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezawaryjne działanie.

Najnowsze technologie
Rozwijamy się każdego dnia, poznając i tworząc rozwiązania nowoczesne i unikalne. Pomimo ogromu nowości i ciągłemu rozwojowi branży, nie wyobrażam sobie nie iść z duchem czasu.

Optymalizacja SEO
Pozycjonowanie jest nieodłącznym elementem posiadania strony WWW, a przynajmniej powinno nim być. Bez pierwszych pozycji w Google wykonany serwis nie będzie miał dużej ilości odwiedzin.

Dedykowany opiekun
Zależy mi na zadowoleniu, dlatego każdy zklientów otrzymuje dedykowanego opiekuna, który jest z nim podczas każdego etapu tworzenia nowej strony internetowej.

Kontakt:


11 Listopada
Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 504380008
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Michał
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  300 zł
Projektowanie stron dla firm małej i średniej wielkościProjektowanie stron dla firm małej i średniej wielkościProjektowanie stron dla firm małej i średniej wielkości


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.